Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Członkowie Związku Pracodawców

Perspectiva Solutions Sp. z o.o.

Perspectiva Solutions Sp. z o.o.

ul. Sitaniec 478
22-400 Zamość
tel. +48 730 709 490

Perspectiva Solutions to firma obecna na rynku już od 2012 roku. Naszym klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości. Dzięki temu cieszymy się opinią sprawdzonego i niezawodnego producenta urządzeń elektronicznych i wiązek kablowych. 

Posiadamy szerokie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju urządzeń oraz wiązek kablowych dla standardowych oraz bardzo wymagających aplikacji (automatyka przemysłowa, wyroby medyczne, systemy próżniowe, lotnictwo i przemysł kosmiczny, tekstronika, aparatura naukowa). Koncentrujemy się na produkcji krótko i średnioseryjnej.

Nasza firma  jest dystrybutorem złączy elektronicznych stosowanych w różnorodnych gałęziach przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań specjalnych, min. w przemyśle obronnym, lotniczym, wydobywczym , chemicznym, motoryzacyjnym i farmaceutycznym. Naszą ofertę kierujemy również do zespołów prowadzących prace badawczo-rozwojowe, przedsiębiorstw przemysłowych, firm produkcyjnych i laboratoriów badawczo-rozwojowych (B+R). 

Prace badawczo-rozwojowe (B+R) Jednym z obszarów naszej działalności jest wspieranie projektów już od najwcześniejszych etapów ich realizacji. Pracujemy nie tylko z firmami o ugruntowanej pozycji rynkowej. Wspieramy również start-up’y. Pomagamy w zarządzaniu projektami w fazie B+R, jak i na późniejszym etapie w rutynowej produkcji. Nasze wsparcie z zakresu inżynierii produkcji już na poziomie projektowania pozwala na optymalny wybór metod wytwarzania produktów. 

Misja Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań dla wyrobów medycznych, przemysłu maszynowego, optoelektroniki i fotoniki.  

Zależy nam na pozytywnej opinii i zaufaniu naszych klientów, dlatego kładziemy szczególny nacisk na kontakt z odbiorcą naszych produktów. Jesteśmy otwarci na pomysły pozwalające dostosować oferowane usługi do potrzeb klienta. Naszym celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości, w pełni dostosowanych do wizji klienta oraz wymagań związanych z ich zastosowaniem. Zależy nam na pozytywnej opinii i zaufaniu naszych klientów, dlatego kładziemy szczególny nacisk na kontakt z odbiorcą naszych produktów. Jesteśmy otwarci na pomysły pozwalające dostosować oferowane usługi do potrzeb klienta.

Szczególnie istotny jest dla nas rozwój firmy i naszych pracowników. Dysponujemy zespołem specjalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, zdobywających doświadczenie przy realizacji naprawdę ambitnych projektów. Ponadto współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin nauki na całym świecie, co pozwala nam na osiąganie wysokiego poziomu oferowanych usług i korzystanie z ich kompetencji ad hoc. 

Nazwa naszej firmy nawiązuje do dzieła zatytułowanego "Perspectiva", uważanego za pierwszy polski podręcznik optyki. Autorem tej tej monografii jest Tomasza z Akwinu, średniowieczny filozof i badacz, którego matka, według historyka Normana Davisa, była Polką. My również mamy ambicję być pionierami w swojej dziedzinie, dostarczając nowatorskie rozwiązania z branży optoelektroniki. Dlatego podjęliśmy decyzję o zapożyczeniu tytułu książki Tomasza z Akwinu na nazwę dla naszej firmy.
 
Chętnie skonsultujemy z Państwem najbardziej nawet odważne propozycje projektów. Nasz wyspecjalizowany zespół ekspertów z przyjemnością pomoże znaleźć i zastosować odpowiednie dla Państwa rozwiązania. 

 

Jesteśmy otwarci na wyzwania. Jeżeli nie znaleźliście Państwo produktu, który Was interesuje uprzejmie prosimy o kontakt za pomocą formularza na naszej stronie. Dołożymy wszelkich starań by pomóc Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Polska Platforma Technologiczna Fotoniki

email: info@pptf.pl

 

NAPISZ DO NAS
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS