Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Członkowie Związku Pracodawców

Perspectiva Solutions Sp. z o.o.

Perspectiva Solutions Sp. z o.o.

Sitaniec 478
22-400 Zamość
tel. +48 730 709 490

Naszym klientom dostarczamy usługi produkcji kontraktowej najwyższej jakości. Dzięki temu cieszymy się opinią sprawdzonego i niezawodnego producenta urządzeń elektronicznych, fotoniki i wiązek kablowych. 

Posiadamy szerokie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju urządzeń oraz wiązek kablowych dla standardowych oraz bardzo wymagających aplikacji.

 

Jednym z obszarów naszej działalności jest wspieranie projektów już od najwcześniejszych etapów ich realizacji. Pracujemy z firmami o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz ze start-up’ami. Pomagamy w zarządzaniu projektami w fazie B+R, jak i na późniejszym etapie w rutynowej produkcji. Nasze wsparcie z zakresu inżynierii produkcji już na poziomie projektowania pozwala na optymalny wybór metod wytwarzania produktów.

 

Firma  Perspectiva Solutions jest także dystrybutorem złączy elektronicznych stosowanych w różnorodnych gałęziach przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań specjalnych, min. w przemyśle obronnym, lotniczym, wydobywczym , chemicznym, motoryzacyjnym i farmaceutycznym. 

Zapraszamy do współpracy!

Polska Platforma Technologiczna Fotoniki

email: info@pptf.pl

 

NAPISZ DO NAS
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS