Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Członkowie Związku Pracodawców

Instytut Tele- i Radiotechniczny

Instytut Tele- i Radiotechniczny

ul. Ratuszowa 11
03-450 Warszawa 49
tel. 22 619 22 41

Instytut Tele-i Radiotechniczny jest instytutem badawczym pierwszej kategorii, prowadzącym kompleksowe i interdyscyplinarne badania naukowe i prace rozwojowe nad wysoko rozwiniętymi technologiami i innowacjami, które rokują realne możliwości wdrażania w wielu działach gospodarki. Instytut jest jednostką notyfikowaną przez Komisję Europejską o numerze 1941. W działalności instytutu dominują kierunki badań związane z wybranymi materiałami i podzespołami elektronicznymi, technologiami montażu elektronicznego oraz specjalizowanymi systemami teleinformatycznymi.

 

Przedmiotem działania instytutu jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych oraz przystosowywanie wyników tych prac do zastosowania w praktyce. Prace prowadzone są w wyspecjalizowanych centrach badawczych i innowacyjnych, podporządkowanych priorytetowym kierunkom działalności instytutu.

 

Misja instytutu jest realizowana poprzez prowadzenie prac naukowo-badawczych oraz przez aplikacje tych prac i przygotowanie ich do wdrożenia na skalę przemysłową. Działania te realizowane są w wyspecjalizowanych centrach. 

Polska Platforma Technologiczna Fotoniki

email: info@pptf.pl

 

NAPISZ DO NAS
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS