Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Aktualności

II edycja Konferencji Optoelektronicznej w dniach 12-13 października 2016 r.

Dodano: 20.09.2016

W dniach 12-13 października 2016 roku PCO S.A. wraz z Polską Platformą Technologiczną Fotoniki, organizuje II edycję Konferencji Optoelektronicznej w Hotelu Ossa Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej pod hasłem „Optoelektronika kluczem do bezpieczeństwa i lepszego życia obywateli”.

Do organizacji II Konferencji skłonił nas sukces ubiegłorocznej edycji, który przejawił się dużym zainteresowaniem oraz frekwencją skupiającą m.in. Przedstawicieli Kierownictwa MON, kadrę naukową w tym władze najważniejszych technicznych uczelni wyższych w Polsce, a także przedstawicieli licznych instytutów naukowo-badawczych oraz przemysłu.

 

Mamy nadzieje, że tegoroczna Konferencja, tak jak i w ubiegłym roku będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy w tej niezwykle ważnej i obecnej we wszystkich dziedzinach życia, dziedzinie nauki i techniki jaką jest optoelektronika.

 

Konferencja została objęta patronatem Sekretarza Stanu w MON. 

 

Wszelkie informacje dot. wydarzenia oraz rejestracja internetowa dostępne są na stronie: http://www.optoelektroniczna.pl/

 

Serdecznie zapraszamy.

Polska Platforma Technologiczna Fotoniki

email: info@pptf.pl

 

NAPISZ DO NAS
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS